Новини :: Комітет з проведення змагань

|

11 вересня стартує чемпіонат Першої ліги області з футболу

11 вересня стартує чемпіонат Першої ліги області з футболу

Згідно графіка, затвердженого Комітетом з проведення змагань Івано-Франківської обласної асоціації футболу, 5 вересня розпочалася заявкова кампанія учасників чемпіонату Першої ліги області. Триватиме 1-й заявковий період футбольного сезону 2022-2023 років по 20 жовтня (включно).

Сьогодні відбулося засідання Комітету з проведення змагань "ІФАФ", на якому було сформовано календар першого кола чемпіонату області з урахуванням календаря змагань аматорської збірної області, побажань футбольних клубів і рішень, затверджених Виконавчим комітетом "ІФАФ".

Але, у зв’язку з тим, що на даний момент ще не затверджений календар чемпіонату Асоціації аматорського футболу України, у змаганнях якого візьме участь представник нашої області "Варатик" з Коломиї, Комітет з проведення змагань "ІФАФ" затвердив дату та час початку поєдинків тільки першого туру.

Отже, у неділю, 11 вересня, у Надвірній, Коломиї, Чернієві, Кутах, Верхній та Калуші стартує чемпіонат Першої ліги області з футболу. Початок ігор о 14:00 год.

"Бескид" Надвірна – "Покуття" Коломия

"Варатик" Коломия – "Пробій" Городенка

"Ураган" Черніїв – "Карпати" Брошнів-Осада

"Карпати" Кути – "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ

"Благо-Юність" Верхня – "Нафтовик" Долина

"Гарда" Калуш – ФК "Вільхівці" Вільхівці

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу