Новини :: Різне

|

Трьохсотий день героїчного спротиву України проти росії

Трьохсотий день героїчного спротиву України проти росії

Сьогодні 300 днів великої війни за цивілізацію. Це важко усвідомити, що пройшло стільки часу, що зима закінчилася, пройшла весна, літо і знову зима надворі, а ми досі тримаємось і гатимо росіян. Західні та американські військові експерти давали Україні два, максимум три тижні, які вона зможе витримати проти російської військової машини, самі ж росіяни мріяли захопити Україну та Київ за три дні. А пройшло уже 300 днів. І пройде ще багато часу, поки ми переможемо.

Україна не лише впоралась із гібридною війною, яка тривала 8 років, але витримала і пряме військове зіткнення з росією та зруйнувала міф про непереможність російської армії.

Вміло маневруючи військами, ведучи тактику москітної війни, українські військові довели, що здатні вести стратегічні оборонні та наступальні операції, водночас даючи раду гуманітарним проблемам і зберігаючи демократію, що показало зрілість українського суспільства і державності та довело що Україна відбулась як нація.

За 300 днів повномасштабної війни росіянам не вдалося досягти своїх стратегічних цілей щодо взяття Донбасу та Києва і тепер у путінського режиму не вийде "зберегти обличчя" та повернути ситуацію назад.

Почата путіним кривава війна є трагедією світового масштабу та веде росію до краху, а Україну все більше наближає до Європи.

Разом з цим, зараз важкий час та не можна дозволити собі розслаблятися, ворог сконцентрував залишки своїх боєздатних сил на Сході та Півдні України і намагається захопити якомога більше українських земель.

Зараз як ніколи потрібно єднання української нації, адже народ України більш мотивований і відчуває підтримку усього світу зброєю, фінансами та моральним духом.

Україна безумовно переможе та визволить усі окуповані ворогом території, поверне біженців та депортованих, відбудується та стане ще кращою провідною Європейською країною!

За кожен ранок, за кожен прожитий день, за кожну мить, коли ми можемо пригорнути своїх дітей чи обійняти родичів, ми дякуємо українським воїнам.

Ви – люди зроблені зі сталі. Ви – неймовірні. Дякуємо Збройним Силам України! Слава Україні!

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу