Новини :: Комітет ветеранів
Відбулося засідання Комітету ветеранів обласної асоціації футболу
![Відбулося засідання Комітету ветеранів обласної асоціації футболу](/images/news/2023/04/n28042023.jpg)
28 квітня в офісі Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулося засідання Комітету ветеранів з приводу проведення чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів 1983 року народження і старші, старт якого запланований у червні поточного року.
Попередньо було затверджено рішення, що загальне керівництво змаганнями буде здійснювати Івано-Франківська обласна асоціація футболу, а безпосереднє проведення змагань покладатиметься на Комітет з проведення змагань, Комітет ветеранів та Комітет арбітрів "ІФАФ".
Терміни проведення змагань – червень-вересень 2023 року. Чемпіонат області серед ветеранів проводитиметься серед команд футбольних клубів міст та сіл Івано-Франківської області. За команду будуть мати право виступати гравці, які зареєстровані або проживають на території Івано-Франківської області.
Більш детальну інформацію про проведення чемпіонату ветеранів буде розміщено на нашому сайті після затвердження Регламенту змагань Виконавчим комітетом обласної асоціації футболу.
![Засідання Комітету ветеранів](/images/news/2023/04/n28042023b.jpg)
![Засідання Комітету ветеранів](/images/news/2023/04/n28042023b2.jpg)
![Засідання Комітету ветеранів](/images/news/2023/04/n28042023b3.jpg)
![Засідання Комітету ветеранів](/images/news/2023/04/n28042023b4.jpg)
![Засідання Комітету ветеранів](/images/news/2023/04/n28042023b5.jpg)