Новини :: Комітет арбітрів

|

Офіційні особи матчу "ІФАФ" пройшли тестування перед початком футбольного сезону 2023-2024 років

Офіційні особи матчу ІФАФ пройшли тестування перед початком футбольного сезону 2023-2024 років

5 серпня арбітри, асистенти арбітра та спостерігачі арбітражу, які проводять матчі обласних змагань з футболу, взяли участь у тестуванні з фізичної та теоретичної підготовки перед стартом змагань сезону 2023-2024 років.

На стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" у м. Івано-Франківську екзаменаційна комісія на чолі з головою Комітету арбітрів "ІФАФ" Михайлом Марцинюком провела для арбітрів та асистентів арбітра тестування з фізичної підготовки, що включало в себе подолання за певний час дистанції в 40 метрів (6 відрізків), а також дистанції в 75 метрів (30 відрізків).

Участь у тестуванні прийняли 29 арбітрів. Окремі арбітри не змогли взяти участь у тестуванні через різні причини. Для них здачу вказаних нормативів буде проведено додатково. Були звільнені від відповідних нормативів рефері, які представляють нашу область і проводять матчі за участю професіональних команд. Далі, арбітри разом зі спостерігачами арбітражу, у приміщенні офісу "ІФАФ" склали екзамен з теоретичної підготовки на знання Правил гри у футбол та вимог Регламенту обласних змагань.

Всього ж у сезоні 2023-2024 років Комітет арбітрів "ІФАФ" має намір залучити до проведення обласних змагань з футболу близько 60 арбітрів та 18 спостерігачів арбітражу.

Комітет арбітрів
Комітет арбітрів
Комітет арбітрів
Комітет арбітрів
Комітет арбітрів
Комітет арбітрів
Комітет арбітрів Івано-Франківської обласної асоціації футболу