Новини :: Оголошення

|

Висловлюємо співчуття...

Висловлюємо співчуття...

Івано-Франківська обласна асоціація футболу висловлює глибоке співчуття колишньому президенту івано-франківського "Прикарпаття" Анатолію Ревуцькому у зв'язку з непоправною втратою – смертю сина Миколи.

Смерть найріднішої людини – велике випробування. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Поділяємо біль і горе вашої сім'ї, щиро сумуємо і підтримуємо ваших рідних та близьких у цю скорботну годину.

Довідка:

Микола Ревуцький – народився 7 січня 1988 року. Вихованець клубу "Спартак" (Івано-Франківськ), кольори якого захищав у ДЮФЛУ. Влітку 2004 року приєднався до "Факела". Дебютував у футболці франківського клубу 24 липня 2004 року в програному (0:2) виїзному поєдинку 1-го туру групи "А" Другої ліги проти рогатинського "Техно-Центра". Микола вийшов на поле на 41-й хвилині, замінивши Віктора Гачинського. Дебютним голом за "Факел" відзначився 27 квітня 2005 року на 50-й хвилині нічийного (2:2) домашнього поєдинку 22-го туру групи "А" Другої ліги проти бурштинського "Енергетика". Ревуцький вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч. У 2005 році зіграв 5 матчів за юнацьку збірну України (U-17), в яких відзначився 1 голом. У 2007 році "Факел" змінив назву на "Прикарпаття", а Микола продовжив захищати кольори клубу. У футболці "Прикарпаття" в першій та других лігах чемпіонату України зіграв 199 матчів (20 голів), ще 5 поєдинків провів у кубку України. У 2007 та 2009 роках виступав за студентську збірну України, у складі якої двічі ставав чемпіоном літньої Універсіади і отримав звання майстра спорту міжнародного класу. Також двічі у 2006 та 2007 ставав срібним призером Другої ліги чемпіонату України. У 2012 році залишив "Прикарпаття", виступав за "Сокіл" (Угринів) у чемпіонаті Івано-Франківської області. Навесні 2013 року підписав контракт з першоліговою тернопільською "Нивою", проте в команді не зіграв жодного офіційного поєдинку. Потім виступав у чемпіонаті Львівської області у футболці "Зорі" (Городиславичі). З 2014 року виступав у чемпіонатах районів.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу