Новини :: Футзал
Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає "Ураган-2 КФВ" з чемпіонством у Молодіжній Екстра-лізі U-19 з футзалу
![Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає Ураган-2 КФВ з чемпіонством у Молодіжній Екстра-лізі U-19 з футзалу](/images/news/2024/04/n10042024.jpg)
Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає керівництво, футболістів, тренерський штаб команди, усіх працівників клубу та вболівальників команди "Ураган-2 КФВ" з перемогою у чемпіонаті Молодіжної Екстра-ліги U-19 з футзалу!
Своєю натхненною та видовищною грою "ураганівці" подарували своїм уболівальникам справжнє свято футзалу і вселили в їхні серця оптимізм стосовно подальших виступів команди у найпрестижніших змаганнях.
Впевнені, що амбітний клуб ніколи не зупиниться у розвитку та прагненні завоювання нових трофеїв і продовжить своє зростання за підтримки армії палких уболівальників, а також завдяки здібностям та майстерності футболістів і тренерів.
Бажаємо колективу "Ураган-2 КФВ" здоров'я, сил духовних і фізичних, терпіння, удачі, оптимізму та смаку нових перемог!
![Вітання Ураган-2 КФВ](/images/news/2024/04/n10042024b.jpg)