Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Відбулася відеоконференція Google Meet з головами та представниками районних асоціацій футболу області

Відбулася відеоконференція Google Meet з головами та представниками районних асоціацій футболу області

5 квітня в офісі Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулася відеоконференція Google Meet, у якій взяли участь голова обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови "ІФАФ" Микола Васильків, голови та представники районних асоціацій футболу області.

Розпочалася відеоконференція з обговорення рішення Виконавчого комітету "ІФАФ" (протокол №6 від 14.03.2024 року) про реалізацію проєкту ФІФА з пошуку та розвитку юних футбольних талантів FIFA TDS у територіальних громадах районів області.

Був представлений алгоритм реалізації даного проєкту. Після урочистого шикування учасників і вручення пам’ятних медалей та сертифікатів відбудеться тестування учасників. Учасники – учні та учениці закладів середньої освіти (1-4 класи) у кількості 140-150 осіб. Місце проведення – майданчик зі штучним покриттям розміром 40 х 20 метрів. Далі з вчителями фізичної культури відбудеться навчально-методичний семінар за програмою D-диплом УАФ та підведення підсумків реалізації проєкту.

Також в день реалізації проєкту відбудеться семінар-нарада з питань розвитку дитячо-юнацького футболу у відповідному регіоні голів територіальних громад, керівників структурних підрозділів в громадах, які відповідальні за розвиток освіти та спорту, а також вчителів фізичної культури закладів середньої освіти.

В процесі семінар-наради відбудеться обговорення стратегії розвитку дитячо-юнацького футболу у районі та презентація "Шкільної футбольної ліги Івано-Франківської області" сезону 2024-2025 років.

Відеоконференція Google Meet
Відеоконференція Google Meet

Далі учасники відеоконференції обговорили підготовку та проведення обласних змагань з футболу "Шкільна футбольна ліга Івано-Франківської області", старт якої запланований на осінь 2024 року. Основна мета "Шкільної ліги" – популяризація дитячо-юнацького футболу серед хлопців та дівчат, збільшення рухової активності юних школярів, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів.

До змагань "Шкільної ліги" допускатимуться збірні команди закладів загальної середньої освіти територіальних громад області. Змагання проводитимуться окремо серед хлопців та дівчат. Для хлопців – у двох вікових групах (5-4 класи та 7-6 класи) і одній віковій групі для дівчат (6-4 класи) .

Змагання проводитимуться в три етапи.

I етап (районні змагання в групах територіальних громад або декількох громад).

Змагання в групах проводитимуться за коловою системою в 2-а кола. Формування груп відбуватиметься в залежності від кількості учасників (команд) .

II етап (районні фінальні змагання).

У фінальних змаганнях візьмуть участь переможці груп за підсумками першого етапу змагань. Система проведення та місце змагань для виявлення переможців II етапу визначатиметься організаційним комітетом, який складуть представники районної асоціації футболу та відділу освіти територіальних громад.

III етап (обласні фінальні змагання).

В обласних фінальних змаганнях візьмуть участь переможці другого етапу змагань. Система проведення та місце змагань для виявлення переможців III етапу визначатиметься організаційним комітетом, який складуть представники Івано-Франківської обласної асоціації футболу та департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу