Новини :: Чемпіонат області

|

"БЛАГО-ЮНІСТЬ" ВЕРХНЯ – ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ СЕЗОНУ 2023-2024!

БЛАГО-ЮНІСТЬ ВЕРХНЯ – ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ СЕЗОНУ 2023-2024!

9 червня відбувся 21-й тур чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги сезону 2023-2024 років.

Після перемоги у Верхній над "Бескидом" з Надвірної з рахунком 5:0 футбольний клуб "Благо-Юність" достроково, за тур до фінішу змагань, став чемпіоном першої ліги.

Також визначилися і призери поточного чемпіонату: ФК "Вільхівці" фінішував на другому місці, третє місце посів НК "Пробій" Городенка.

Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає керівництво, гравців, тренерський штаб і вболівальників футбольного клубу "Благо-Юність" Верхня із завоюванням титулу чемпіона області з футболу сезону 2023-2024 років!

Цей тріумф – закономірний результат кропіткої роботи, високої кваліфікації та професіоналізму тренерів і гравців команди, турботи президента клубу і потужної підтримки уболівальників.

Всі ви доклали чимало зусиль, проявивши волю і характер, які привели вас до високого результату. Сподіваємося, що цей стрімкий прорив стане запорукою подальших успіхів команди не тільки на обласній, але й на Всеукраїнській арені.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу