Кубок області: переможці та фіналісти

Календарі, протоколи матчів, кращі бомбардири – за посиланнями в таблиці (стовпчик "Сезон").

Для виділення всіх досягнень окремої команди натисніть на одне з них лівою кнопкою миші.

СезонПереможецьФіналістРахунок
2019/20 "Карпати" (Брошнів-Осада) (3) "Покуття" (Коломия) (4) 0:0, пен. 3:0
2018/19 "Карпати" (Галич) "Вихор" (Ямниця) (5) 3:1
2017/18 "Покуття" (Коломия) (5) "Карпати" (Брошнів-Осада) (2) 2:1 (осн. 1:1)
2016/17 "Оскар" (Підгір'я) (2) "Гал-Вапно" (Галич) (2) 1:0
2016 Кубок не розігрувався
2015 "Оскар" (Підгір'я) (1) "Карпати" (Коломия) (3) 1:1, пен. 3:2
2014 ФК "Перегінське" (Перегінське) "Карпати" (Брошнів-Осада) (1) 2:1
2013 "Газовик" (Богородчани) ФК "Турка" (Турка) 5:1
2012 "Карпати" (Коломия) (4) "Карпати" (Яремче) 2:1
2011 "Карпати" (Коломия) (3) "Яспіль" (Ясенів-Пільний) 3:1
2010 "Карпати" (Яремче) (4) "Тепловик" (Ів.-Франківськ) 3:1
2009 "Карпати" (Яремче) (3) "Спартак" (Снятин) 8:0
2008 "Карпати" (Яремче) (2) "Кадоган-Дельта" (Гвіздець) (2) 2:0
2007 "Карпати" (Яремче) (1) "Цементник" (Ямниця) (4) 3:0
2006 "Цементник" (Ямниця) "Бескид" (Надвірна) (7) 1:0
2005 ФК "Тужилів" (Тужилів) "Спартак-Чорногора" (Ів.-Франківськ) 2:0
2004 "Тепловик" (Ів.-Франківськ) (2) "Дельта" (Гвіздець) (1) 0:0, пен. 4:3
2003 "Тепловик" (Ів.-Франківськ) (1) ФК "Королівка" (Королівка) (2) 3:2
2002 "Дельта" (Гвіздець) (2) "Бескид" (Надвірна) (6) 1:1, пен. 3:1
2001 "Дельта" (Гвіздець) (1) ФК "Королівка" (Королівка) (1) 2:1
2000 ФК "Королівка" (Королівка) "Техно-Центр-2" (Рогатин) 3:1
1998/99 "Корона" (Ів.-Франківськ) "Галичина" (Галич) (1) 3:1
1997/98 "Бескид" (Надвірна) (4) "Автоливмаш" (Ів.-Франківськ) 2:0
1996/97 "Енергетик" (Бурштин) "Нафтовик" (Долина) (8) 2:0
1995/96 "Пробій" (Городенка) "Покуття" (Коломия) (2) 2:1 (д.ч.)
1994/95 "Покуття" (Коломия) (2) "Пробій" (Городенка) (2) 5:2
1993/94 "Бескид" (Надвірна) (3) "Нафтовик" (Долина) (7) 2:1 (д.ч.)
1992/93 "Покуття" (Коломия) (1) "Хімік" (Калуш) (7) 1:1, пен. 5:4
1992 Кубок не розігрувався
1991 "Хімік" (Калуш) (14) "Покуття" (Коломия) (1) 2:0
1990 "Машинобудівник" (Ів.-Франківськ) "Хімік" (Калуш) (6) 0:0, пен. 5:3
1989 "Нафтовик" (Долина) (5) "Маяк" (Богородчани) 1:0
1988 "Нафтовик" (Долина) (4) "Бистриця" (Надвірна) (5) 3:2
1987 "Бистриця" (Надвірна) (2) "Іскра" (Старі Кривотули) 1:0
1986 "Колос" (Голинь) "Нафтовик" (Долина) (6) 5:2
1985 "Сільмаш" (Коломия) (3) "Нафтовик" (Долина) (5) 2:1
1984 "Маяк" (Підгір'я) "Сільмаш" (Коломия) (5) 0:0, пен. 11:10
1983 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (6) "Хімік" (Калуш) (5) 3:1
1982 "Хімік" (Калуш) (13)
1981 "Локомотив" (Ів.-Франківськ) "Нафтовик" (Долина) (4) 2:1
1980 "Нафтовик" (Долина) (3) "Кристал" (Ів.-Франківськ) 4:3
1979 "Бистриця" (Надвірна)
1978 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (5)
1977 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (4) "Колос" (Хотінь, Калуш) (2) 1:1, 1:0
1976 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (3) "Хімік" (Калуш) (4) 2:1
1975 "Хімік" (Калуш) (12) "Електрон" (Ів.-Франківськ) (2) 2:1
1974 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (2) "Колос" (Хотінь, Калуш) (1) 1:1, 1:0
1973 "Електрон" (Ів.-Франківськ) (1) "Карпати" (Кути) 4:0
1972 "Хімік" (Калуш) (11) "Колос" (Городенка) (1) 4:1
1971 "Хімік" (Калуш) (10) "Прилад" (Ів.-Франківськ) (1) 0:0, 1:0
1970 "Карпати" (Коломия) (2) "Нафтовик" (Долина) (3) 4:0
1969 "Хімік" (Калуш) (9) "Нафтовик" (Долина) (2) 4:1
1968 "Нафтовик" (Долина) (2) "Будівельник" (Калуш) 4:0
1967 "Автомобіліст" (Ів.-Франківськ) "Нафтовик" (Надвірна) (4) +:-
1966 "Карпати" (Коломия) (1) "Хімік" (Калуш) (3) 0:0, 2:0
1965 "Карпати" (Брошнів) (2) "Хімік" (Калуш) (2) 3:2
1964 "Карпати" (Брошнів) (1) "Нафтовик" (Надвірна) (3) 1:1, 1:0
1963 "Хімік" (Калуш) (8) "Нафтовик" (Долина) (1) 4:4, 1:0
1962 "Нафтовик" (Долина) (1) "Спартак" (Косів) 2:1
1961 "Хімік" (Калуш) (7) "Авангард" (Коломия) (4) 2:1
1960 "Хімік" (Калуш) (6) "Хутровик" (Тисмениця) 6:1
1959 "Хімік" (Калуш) (5) "Метеор" (Станіслав) 2:1
1958 "Хімік" (Калуш) (4) "Колгоспник" (Ямниця) (3) 4:0
1957 "Хімік" (Калуш) (3) "Буревісник" (Коломия) (3) 2:0
1956 "Хімік" (Калуш) (2) "Колгоспник" (Ямниця) (2) 4:2 (осн. 2:2)
1955 "Спартак" (Станіслав) (5) "Буревісник" (Коломия) (2) 2:0
1954 "Спартак" (Станіслав) (4) "Нафтовик" (Надвірна) (2) 6:0
1953 "Спартак" (Станіслав) (3) "Іскра" (Станіслав) 5:2
1952 "Спартак" (Станіслав) (2) "Нафтовик" (Надвірна) (1) 8:1
1951 "Іскра" (Станіслав) Команда Яремчанського району 7:0
1950 "Динамо" (Станіслав) (3) "Спартак" (Станіслав) (2)
1949 "Спартак" (Станіслав) (1) "Хімік" (Калуш) (1) 4:1
1948 "Динамо" (Станіслав) (2)
1947 "Хімік" (Калуш) (1) "Більшовик" (Коломия) (1) 2:1
1946 "Гвардієць" (Станіслав) "Спартак" (Станіслав) (1) 3:1
1942-45 Кубок не розігрувався
1941 Розіграш не закінчився
1940 "Динамо" (Станіслав) (1) ФК "Ямниця" (Ямниця) (1) 4:0
1939 Кубок не розігрувався
1938 КСЗН (Ріпне) "Ревера" (Станіславів) 3:2
1937 "Раз Два Тши" (Станіславів) "Бистриця" (Надвірна) 3:2
СезонПереможецьФіналістРахунок