Новини :: Шкіряний м’яч
Івано-франківська ЗОШ №5 переможець IV обласного етапу турніру "Шкіряний м'яч"
![Івано-франківська ЗОШ №5 переможець IV обласного етапу турніру Шкіряний м'яч](/images/news/2015/05/n14052015.jpg)
13 травня в м.Івано-Франківськ на стадіоні "Гірка" пройшли фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед дітей 2002-2003 років народження. У змаганнях брали участь чотири шкільні команди області, які виявились найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: ЗОШ №1 м.Калуш, ЗОШ №5 м.Івано-Франківськ, ЗОШ с.Старий Лисець (Тисменицький р-н) та ЗОШ смт.Верховина.
Перше місце посіла команда івано-франківської ЗОШ №5, яка і буде представляти Івано-Франківську область на Всеукраїнських зональних змаганнях 19-24 травня 2015 року.
Нагадаємо, що переможцем фінальних змагань IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед дітей 2003-2004 років народження, стала команда ЗОШ с.Тисменичани (Надвірнянський р-н). Всеукраїнські зональні змагання для хлопчаків з Надвірнянщини пройдуть 30 травня – 5 червня 2015 року.
![Фінальні змагання IV обласного етапу турніру](/images/news/2015/05/n14052015b.jpg)
![Фінальні змагання IV обласного етапу турніру](/images/news/2015/05/n14052015b2.jpg)
![Фінальні змагання IV обласного етапу турніру](/images/news/2015/05/n14052015b3.jpg)
(Фото Петра Белея)