Новини :: Комітет ветеранів

|

Збірна м. Івано-Франківська – чемпіон області серед ветеранів (40+) сезону 2017 року

Збірна м. Івано-Франківська – чемпіон області серед ветеранів (40+) сезону 2017 року

21 вересня на МЦС "РУХ" м. Івано-Франківська відбувся фінальний матч чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів 1977 року народження і старші сезону 2017 року.

У вирішальному поєдинку зустрілись минулорічний чемпіон області – збірна команда Богородчанського району та збірна м. Івано-Франківська. Загалом, у цьогорічному чемпіонаті взяли участь 9 команд (3 територіальні групи по 3 команди в кожній). У чвертьфінальних парах зустрілись переможці та другі команди груп, та дві кращі команди з тих, які зайняли 3-і місця в своїх групах. За результатами чвертьфінальних та півфінальних зустрічей саме збірні команди Богородчанського району та м. Івано-Франківська сформували фінальну пару.

У поточних змаганнях суперники вже зустрічались між собою на груповій стадії. В Івано-Франківську перемогу з рахунком 3:1 святкували господарі, а в Богородчанах була зафіксована нічия – 3:3.

Фінальний поєдинок пройшов за відчутної переваги івано-франківців, про що красномовно свідчить підсумковий рахунок – 4:0.

Після гри пройшла урочиста церемонія нагородження. Заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький вручив ветеранам збірної Богородчанського району – диплом і "срібні" медалі. А переможцям – Кубок, диплом і медалі "золотого" ґатунку.

Нагадаємо, 3-є місце вибороли ветерани збірної команди Коломийського району.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу