Новини :: ДЮФЛ
У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України
![У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України](/images/news/2017/12/n22122017.jpg)
20 грудня в приміщенні Конференц-залу Федерації футболу України було проведено підсумкову нараду з питань розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу в Україні.
Провідний досвід роботи з розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу в Івано-Франківській області презентував перший віце-президент, виконавчий директор Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області Микола Васильків.
У своїй доповіді Микола Миколайович зазначив про те, яким чином на Івано-Франківщині вирішуються проблемні питання в дитячо-юнацькому футболі. Для всіх присутніх було цікаво отримати зазначену інформацію та визначити механізми, які нададуть можливість вирішувати проблеми на місцях – у своїх регіонах.
Також усі присутні на нараді підтримали ініціативу комітету з розробки положення про визначення критеріїв оцінки стану справ у дитячо-юнацькому футболі в кожному окремому регіоні.
Технічний директор ФФУ, видатний у минулому гравець і тренер Олег Протасов вручив Миколі Васильківу та першому заступнику голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарасу Климу почесні грамоти від президента Федерації футболу України Андрія Павелка за вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу в Україні.
Пропонуємо вашій увазі відео виступу на нараді Миколи Васильківа:
![У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України](/images/news/2017/12/n22122017b.jpg)
![У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України](/images/news/2017/12/n22122017b2.jpg)
![У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України](/images/news/2017/12/n22122017b3.jpg)
![У Києві відбулась підсумкова нарада ДЮФЛ України](/images/news/2017/12/n22122017b4.jpg)