Новини :: Турніри

|

Стартує "Зимовий Кубок ДЮФЛУ" U-19

Стартує Зимовий Кубок ДЮФЛУ U-19

На початку лютого у восьми містах України стартує традиційний щорічний турнір з футболу "Зимовий Кубок ДЮФЛ України" серед 19-річних. Цього року організатори мають намір об'єднати в одному змаганні команди U-19 Української Прем'єр-ліги та першої ліги.

Турнір пройде за змішаною системою у три етапи. Перший етап – групові змагання за коловою системою у підгрупах, 8 груп по 3-5 команд за територіальним принципом. Одна із груп змагатиметься в Івано-Франківську. Поєдинки відбуватимуться на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена".

Другий етап – стиковий матч (з однієї гри) між командами, які посіли перші місця у групах. Стикові ігри відбудуться за територіальним принципом. Господар стикової гри відзначається жеребом. Команда переможець стикового матчу потрапляє у фінальний турнір.

Переможець групи Івано-Франківськ зустрінеться з переможцем групи Львів ("Гірник" Новояворівськ, "Карпати" Львів, "Волинь" Луцьк, "Рух" Винники).

Третій етап – фінальний турнір. Півфінальні пари будуть розподілені згідно сліпого жеребу. Матчі відбудуться на футбольних полях затвердженим Оргкомітетом змагань.

1. За перемогу команді нараховується 3 (три) очки, за нічию – 1 (одне) очко, за поразку очки не нараховуються.

2. Місце команди у змаганнях визначається за такими показниками, отриманими у всіх матчах:

а) більша кількість набраних очок;

б) більша кількість перемог.

3. При рівності показників, вказаних у п.2 цієї статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які в особистих матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:

б) більша кількість перемог;

в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

г) більша кількість забитих м’ячів.

4. При рівності показників, вказаних у п.3 цієї статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які в усіх матчах мають кращі показники:

а) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;

б) більша кількість забитих м’ячів;

в) найменша кількість балів за попередження та вилучення (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали);

г) за жеребом.

5. Переможці матчів за право виходу до наступного етапу змагань визначаються за кількістю очок.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією після матчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

Кожен матч складається з двох таймів по 45 хвилин. Перерва між таймами складає не більше 15 хвилин.

В матчах турніру кожній команді дозволяється заміна 7 гравців. Заміни проводяться з числа футболістів, внесених до рапорту арбітра.