Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ІФФФ

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ІФФФ

Адміністрація Івано-Франківської обласної федерації футболу звернулася з відкритим листом до міського голови м. Калуш п. І. Матвійчука та президента футбольного клубу "Калуш" п. А. Білецького.

Пропонуємо вашій увазі даний документ:ВІДКРИТИЙ ЛИСТ


Міському голові м. Калуш Матвійчуку І.В.

Президенту ФК "Калуш" Білецькому А.І.


Шановний Ігорю Володимировичу!

Шановний Андріє Ігоровичу!


Нещодавно в обласних електронних засобах масової інформації жваво обговорювалося питання переносів матчів чемпіонату області серед дорослих складів за участю ФК "Калуш".

Хочемо ще раз підкреслити той факт, що в лютому 2018 року на спільному засіданні Комітету з проведення змагань ІФФФ та керівників футбольних клубів – учасників чемпіонату області сезону 2017-2018 років було розглянуто дане прохання ФК "Калуш". Однак більшість футбольних клубів-учасників змагань серед команд Першої ліги категорично виступили проти переносів матчів за участю калуської команди.

Вважаємо, що випадок, який мав місце з боку ФК "Калуш" під час календарної гри чемпіонату 6 травня в м. Галич проти місцевої команди, є зневагою в першу чергу до команди-суперників та вболівальників, котрі в цей день зібралися на трибунах стадіону.

Згідно з рішенням керівництва ФК "Калуш" у цей день до Галича прибуло 7 гравців, і вже на початку матчу один з них імітував травму, внаслідок чого матч було завершено раніше регламентованого часу.

Цей ганебний факт ні в якому разі не додає авторитету керівникам ФК "Калуш". Таким чином, відправивши на виїзний матч свою команду в неповному складі, вони принижують і своїх футболістів, котрі, як нам відомо, готуються вже в новому сезоні набути статусу професіоналів.

Складається враження, що керівники ФК "Калуш" ще раніше розпочали "війну" з обласною федерацією футболу.

До складу збірної аматорської команди області, яка стала переможцем першого відбірного етапу Кубка регіонів ФФУ в турнірі, що відбувся 24-25 квітня 2018 року в м. Івано-Франківську, були запрошені три гравці ФК "Калуш", однак двом з них керівництво клубу заборонило виступати за збірну команду області. Таким чином, футболісти були позбавлені можливості виступати в престижному футбольному турнірі та захищати честь своєї області.

Подібні непрофесійні рішення, хибна стратегія та незрозуміла політика клубу можуть привести до негативних наслідків у процесі проходження атестації ФК "Калуш" у ФФУ та отримання ліцензії на право виступів серед команд другої ліги ПФЛ України в сезоні 2018-2019 років.

Зі свого боку ІФФФ не бачить причин для загострення стосунків та сподівається на конструктивну співпрацю з ФК "Калуш" у найближчому майбутньому.

Адміністрація ІФФФ
Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу