Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

16 та 17 березня відбудуться заключні матчі турніру з футболу присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню створення Національної гвардії України

16 та 17 березня відбудуться заключні матчі турніру з футболу присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню створення Національної гвардії України

9 та 10 березня на футбольних полях Старого Лисця та Старих Богородчан відбулись матчі плей-оф турніру присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню створення Національної гвардії України.

ПЛЕЙ-ОФ. Перший раунд

с. Старий Лисець (9 березня, субота):

Матч №8 (14:30 год.). 1/4 фіналу:

"Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н) – ФК "Сокіл" Чукалівка (Тисменицький р-н) – 1:0; автор голу Р.Дмитрів (49), Я.Француз (ФК "Сокіл") на 54-й хвилині не реалізував пенальті (повз ворота).

Матч №10 (16:00 год.). 1/2 фіналу:

ФК "Крихівці" Крихівці (Івано-Франківська МР) – "Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н) – 2:2, пенальті 6:5; автори голів: Я.Соломка (23), М.Джус (49) / Д.Третяк (29), С.Бойко (60).

с. Старі Богородчани (10 березня, неділя):

Матч №7 (12:30 год.). 1/4 фіналу:

"Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н) – ФК "Боднарів" Боднарів (Калуський р-н) – 1:1, пенальті 3:1; автори голів: А.Глек (49) / В.Луцький (40-пен).

Матч №9 (14:30 год). 1/2 фіналу:

"Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н) – "Арсенал" Тисменичани (Надвірнянсь-кий р-н) – 2:1; автори голів: В.Момот (2), Р.Загірняк (57) / Н.Гречанюк (13).

Перед заключними матчами змагань список бомбардирів виглядає наступним чином:

4 голи – Степан Бойко ("Бистриця");

по 3 – Олег Вікарюк (ФК "Крихівці"), Назар Гречанюк ("Арсенал");

по 2 – Юрій Сенич і Роман Загірняк (обидва - "Карпати"), Володимир Іванців і Анатолій Глек (обидва - "Арсенал"), Дмитро Третяк ("Бистриця").

16 та 17 березня відбудуться заключні матчі турніру за результатами яких визначаться підсумкові місця команд.

ПЛЕЙ-ОФ. Фінальна частина

Матч за 6-е місце. с. Чукалівка (17 березня, неділя). 12:00 год.:

ФК "Сокіл" Чукалівка – ФК "Боднарів" Боднарів.

Матч за 4-е місце. с. Старий Лисець (16 березня, субота). 15:30 год.:

"Бистриця" Старий Лисець – "Арсенал" Тисменичани.

Матчі за 1-3 місця.

с. Старий Лисець (17 березня, неділя). Початок ігор о 12:00 год.

За коловою системою зіграють: ФК "Крихівці", "Карпати" Старі Богородчани та "Крила Рад - Студениця" Дунаївці (Хмельницька обл.).

Примітка.

1. Тривалість усіх матчів: два тайми по 30 хвилин.

2. Послідовність матчів згідно жеребкування. Нарахування очок: за перемогу – 3 очки, за перемогу в серії пенальті – 2, за поразку в серії пенальті – 1, за поразку – 0 очок.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу