Новини :: Кубок області

|

Визначились пари стадії 1/4 фіналу Кубку області

20 лютого в офісі Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулася організаційна нарада з представниками футбольних клубів (команд) – учасників обласних змагань з футболу сезону 2019-2020 років, на якій пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд матчів стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2019-2020 років.

Згідно Регламенту змагань ІФАФ суперники стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області визначались шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля ставала команда, яка отримувала непарний номер при жеребкуванні.

За допомогою президента ФК "Ураган" Черніїв Богдана Дмитровича Грейди були сформовані пари стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2018-2019 років.

Отже, 14 травня (четвер) о 17:00 розпочнуться перші поєдинки пар команд за право виходу у півфінал розіграшу обласного Кубка (першими вказані господарі ігор). Матчі-відповіді відбудуться 27 та 28 травня, початок ігор також о 17:00.

1/4 фіналу :: ПЕРШІ МАТЧІ

14 травня (четвер), 17:00:

• "Карпати-Енергетик" (Галич) – "Покуття" (Коломия)
  • "Карпати" (Брошнів-Осада) – "Сокільське" (Тюдів)
  • "Ураган" (Черніїв) – "Нафтовик" (Долина)
  • "Бескид" (Надвірна) – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів)

1/4 фіналу :: МАТЧІ-ВІДПОВІДІ

27 травня (середа), 17:00 /резервний день/:

• "Покуття" (Коломия) – "Карпати-Енергетик" (Галич)

28 травня (четвер), 17:00:

• "Сокільське" (Тюдів) – "Карпати" (Брошнів-Осада)
  • "Нафтовик" (Долина) – "Ураган" (Черніїв)
  • "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – "Бескид" (Надвірна)

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що етап стадії 1/4 фіналу кубкового турніру складається з двох матчів (на своєму полі та полі суперника). Переможець визначається за наступними результатами:

1) за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

2) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

3) якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

4) якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви);

5) якщо в додатковий час обидві команди забили однакову кількість м’ячів, то до наступного етапу виходить команда гостей, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

6) якщо в додатковий час не було забито м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.