Новини :: Комітет з проведення змагань

|

30 березня стартує дозаявочна кампанія обласних змагань з футболу

30 березня стартує дозаявочна кампанія обласних змагань з футболу

20 лютого в офісі обласної асоціації футболу відбулася організаційна нарада з представниками футбольних клубів (команд) – учасників обласних змагань з футболу сезону 2019-2020 років. Одним з питань порядку денного на засіданні йшлося про 2-й реєстраційний період в обласних змаганнях з футболу сезону 2019-2020 років та вимоги щодо оформлення заявочної документації.

2-й реєстраційний період стартує 30 березня і триватиме до 8 травня 2020 року включно. Реєстрація (дозаявка) футболістів команд-учасниць обласних змагань ІФАФ з футболу сезону 2019-2020 років буде проводитись у наступні дні:


– – – – – з 30 березня по 24 квітня – – – – –

Понеділок (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)

Вівторок (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)

Середа (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)

Четвер (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)

П’ятниця (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)


– – – – – з 27 квітня по 8 травня – – – – –

Вівторок (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)

П’ятниця (10:00-13:00 – 13:30-17:00 год.)


Дозаявити можна тільки вільного футболіста! Якщо гравець у ПЕРШОМУ колі змагань був заявлений у Базі даних УАФ, він має бути попередньо відзаявлений відповідною командою. Відзаявку гравця, згідно наданих документів, проводить саме та федерація футболу, яка проводила реєстрацію даного футболіста в БД УАФ (міська, районна, обласна).

Звертаємо Вашу увагу на необхідні документи, які потрібно представити представнику ІФАФ під час процедури дозаявки гравців дорослого складу:

  • Копію платіжного доручення про сплату безповоротної фінансової допомоги (грошовий обов’язковий внесок).
  • Дозаявочний лист в одному примірнику у друкованому вигляді (встановленого зразка), завірений підписом керівника та печаткою футбольного клубу або керівника підприємства чи установи, яку представляє команда, підписом лікаря (підпис та печатка лікаря обов’язкові). Дозаявочний лист обов’язково повинен бути підписаний головою районної (міської) федерації футболу.
  • Паспорт футболіста (наявність якого підтверджує, що попередній клуб не має фінансових або матеріальних претензій до гравця).
  • Оригінал громадянського паспорту України, або завірена власноручно футболістом копія першої сторінки (залишається в ІФАФ) громадянського паспорту (наявність яких підтверджує, що гравець дає згоду на реєстрацію в БД УАФ за команду).
  • 1 (одна) фотокартка (розмір 3,5 см. х 4,5 см.) на кожного гравця команди згідно з дозаявочним листом у форматі .jpeg на електронному носії (тільки гравців, які вперше реєструються в БД УАФ).

Без вказаних вище документів дозаявка команди проводитись не буде!

Для зручності в подачі дозаявкової документації представники команд мають можливість скачати з сайту Івано-Франківської обласної асоціації футболу для заповнення дозаявковий та відзаявковий аркуші.

  • Дозаявковий аркуш сезону 2019-2020 роківWord (docx), PDF
  • Відзаявковий аркуш сезону 2019-2020 роківWord (docx), PDF

Футболіст, який бажає брати участь у змаганнях ІФАФ як футболіст-аматор, повинен бути зареєстрований та заявлений ІФАФ.

Тільки зареєстровані та заявлені в Базі даних УАФ футболісти можуть приймати участь у чемпіонаті, першості, розіграшу Кубка та Суперкубка області з футболу сезону 2019-2020 років.

У відповідності до Регламенту УАФ зі Статусу та трансферу футболістів, гравець може бути одночасно зареєстрований на території України тільки в одному футбольному клубі (команді).

Реєстрація футболіста полягає у видачі "Паспорта футболіста".

Оформлення дозаявочної документації здійснює Комітет з проведення змагань ІФАФ.

Гравці, дозаявочна документація яких не відповідає вищевказаним вимогам, до участі у змаганнях не допускаються.

Команди, які не виконуватимуть вищевказані вимоги у повному обсязі, до дозаявки допускатися не будуть.

Відповідальність за невірні дані в дозаявочних листах несуть керівники футбольних клубів (команд) та тренери, які підписали та завірили дозаявочні документи.

У період з 1 липня поточного року по 30 червня наступного року футболіст може бути зареєстрований щонайбільше у трьох клубах. Протягом цього періоду футболіст має право виступати в офіційних змаганнях тільки за два клуби.

Футболіст має право на перехід до іншого клубу, який знаходиться на території України.

Перехід футболіста можливий у випадку подання ним особистої письмової заяви про таке бажання до ІФАФ та керівництва попереднього клубу.

У випадку існування за футболістом матеріальної заборгованості попередній клуб має надати ІФАФ відповідного листа з підтверджуючими документами протягом двох днів після отримання заяви від футболіста.

Якщо протягом двох днів від подання футболістом заяви до керівництва попереднього клубу, до ІФАФ від керівництва попереднього клубу не надходить лист з вимогою ліквідації майнової заборгованості гравця, гравець може бути зареєстрований за новий клуб.

Дозаявка на участь у змаганнях футболістів – громадян України, які були зареєстровані в клубах інших країн, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.

Дозаявка на участь у змаганнях футболістів-легіонерів, які не мають громадянства України, дозволяється за наявності міжнародного трансферного сертифікату.

За кожного футболіста-легіонера, прізвище якого внесено до заявкового листа, футбольний клуб (команда) зобов’язаний до здійснення заявки сплатити грошовий обов’язковий внесок у розмірі 500,00 грн. на розрахунковий рахунок ІФАФ з поміткою "На розвиток дитячо-юнацького футболу в Івано-Франківській області".

Паспорт футболіста під час сезону – є власністю футбольного клубу (команди).

У випадку звільнення футболіста з команди її керівництво зобов’язане у 7-денний термін подати відзаявочний лист (встановленого зразка) та письмово повідомити Комітет з проведення змагань ІФАФ про причину звільнення і здати паспорт футболіста.

При переході футболіста з футбольного клубу (команди) в інший футбольний клуб (команду), паспорт футболіста необхідно здати в Комітет з проведення змагань ІФАФ.

По завершенню сезону керівники футбольних клубів (команд) зобов’язані здати паспорти футболістів в Комітет з проведення змагань ІФАФ.

У випадку втрати паспорта футболіста або не виконання пунктів цього Регламенту, футбольний клуб (команда) зобов’язаний сплатити грошовий обов’язковий внесок згідно рішення КДК ІФАФ.


Комітет з проведення змагань ІФАФ