Новини :: Турніри

|

Юнаки львівських "Карпат" переможці VІ-го турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького

Юнаки львівських Карпат переможці VІ-го турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького

З 21 по 23 лютого в манежі Коледжу фізичного виховання м. Івано-Франківська відбувся VІ-й Всеукраїнський турнір з міні-футболу пам’яті прикарпатського футболіста і тренера Юрія Йосиповича Шулятицького серед юнаків 2010 року народження і молодші.

Цьогоріч до Івано-Франківська завітали 12 команд з 8 областей України: ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ), СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), ДЮФК "Ігровець" (Калуш), "Вулкан" (Київ), "Карпати" (Львів), "Нива" (Вінниця), "Буковина" (Чернівці), "Чемпіон" (Тернопіль), "Новатор" (Хмельницький), СДЮСШОР (Ужгород), "Зінедін" (Ужгород) та "Сузір'я" (Свалява).

Загальне керівництво змаганнями здійснював Оргкомітет (Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, Управління спорту Івано-Франківської ОДА, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Івано-Франківська обласна асоціація футболу, Дитячо-юнацька футбольна ліга Івано-франківської області та ДЮФК «Ніка-05»). Безпосереднє проведення змагань покладалося на Комітет арбітрів ІФАФ.

У підсумку найсильнішою виявились юні вихованці львівських "Карпат", друге місце посіла команда ДЮФК "Ніка-05", третє – хмельницький "Новатор". Пропонуємо вашій увазі результати та підсумкові таблиці турніру.



ПІДСУМКИ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Група А

1. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) – 12 (10:2)

2. "Чемпіон" (Тернопіль) – 10 (9:5)

3. СДЮСШОР (Ужгород) – 10 (6:2)

4. "Буковина" (Чернівці) – 6 (3:6)

5. "Вулкан" (Київ) – 3 (6:9)

6. "Нива" (Вінниця) – 3 (3:12)


Група Б

1. "Карпати" (Львів) – 10 (5:3)

2. "Новатор" (Хмельницький) – 9 (6:9)

3. СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – 7 (5:7)

4. "Зінедін" (Ужгород) – 6 (6:4)

5. "Сузір'я" (Свалява) – 5 (7:3)

6. ДЮФК "Ігровець" (Калуш) – 3 (3:6)



РЕЗУЛЬТАТИ СТИКОВИХ МАТЧІВ

23 лютого (неділя)

стикова гра 5 місце "А" – 6 місце "Б": "Вулкан" – "Ігровець" – 2:0

стикова гра 6 місце "А" – 5 місце "Б": "Нива" – "Сузір'я" – 0:0 (пен. 3:2)

стикова гра 3 місце "А" – 4 місце "Б": СДЮСШОР Ужгород – "Зінедін" – 1:0

стикова гра 4 місце "А" – 3 місце "Б": "Буковина" – "Прикарпаття" – 5:1

стикова гра 1 місце "А" – 2 місце "Б": ДЮФК "Ніка-05" – "Новатор" – 3:0

стикова гра 2 місце "А" – 1 місце "Б": "Чемпіон" – "Карпати" – 1:4



РЕЗУЛЬТАТИ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ

Матч за 11 місце: "Ігровець" – "Сузір'я" – 0:6

Матч за 9 місце: "Вулкан" – "Нива" – 0:1

Матч за 7 місце: "Зінедін" – "Прикарпаття" – 0:0 (пен. 2:1)

Матч за 5 місце: СДЮСШОР Ужгород – "Буковина" – 0:1

Матч за 3 місце: "Новатор" – "Чемпіон" – 0:0 (пен. 3:2)

Фінал: ДЮФК "Ніка-05" – "Карпати" – 0:0 (пен. 2:3)



ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. "Карпати" (Львів)

2. ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ)

3. "Новатор" (Хмельницький)

4. "Чемпіон" (Тернопіль)

5. "Буковина" (Чернівці)

6. СДЮСШОР (Ужгород)

7. "Зінедін" (Ужгород)

8. СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ)

9. "Нива" (Вінниця)

10. "Сузір'я" (Свалява)

11. "Вулкан" (Київ)

12. ДЮФК "Ігровець" (Калуш)



Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького
Турнір Шулятицького

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу