Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Відбулось засідання Виконавчого комітету Надвірнянської районної федерації футболу

Відбулось засідання Виконавчого комітету Надвірнянської районної федерації футболу

23 лютого перший заступник голови ГС "ІФАФ" Тарас Клим та заступник голови, виконавчий директор ГС "ІФАФ" Василь Сікора з робочим візитом відвідали Надвірнянський район.

Зокрема, в ході поїздки відбулась зустріч керівників ІФАФ з головами та представниками територіальних громад Надвірнянського району. Даний захід відбувся в залі засідань міської ради Надвірнянської ТГ під головуванням міського голови Зіновія Андрійовича. В ході зустрічі були обговорені питання реорганізації районних федерацій футболу області, необхідності створення в громадах футбольних клубів як окремих самостійних юридичних осіб та хід реалізації проєкту UEFA Grow на Надвірнянщині.

Після цього керівники ГС "ІФАФ" були присутні на засіданні Виконавчого комітету Надвірнянської районної федерації футболу.

Основним питанням порядку денного, яке було запропоновано присутнім, була участь делегатів від Надвірнянської РФФ в Установчих зборах майбутньої новоствореної Надвірнянської районної асоціації футболу.

Зокрема, члени Виконкому прийняли рішення виступити засновником Надвірнянської районної асоціації футболу та обрали делегатів для участі в Установчих зборах. Також було підтримано рішення висунути кандидатуру Тараса Пушкара на посаду голови Надвірнянської районної асоціації футболу.

Перед засіданням Виконкому медаль "За заслуги" Івано-Франківської обласної асоціації футболу з рук першого заступника голови ІФАФ Тараса Клима була вручена віце-президенту ФК "Бескид" Надвірна Мирону Лютаку.

Виконком НРФФ
Виконком НРФФ
Виконком НРФФ
Виконком НРФФ
Виконком НРФФ
Виконком НРФФ

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу