Новини :: Комітет арбітрів
В Івано-Франківську завершили навчання слухачі регіонального відділення Національної школи футбольного арбітра
![В Івано-Франківську завершили навчання слухачі регіонального відділення Національної школи футбольного арбітра](/images/news/2021/04/n23042021-2.jpg)
22 квітня в приміщенні офісу ГС "ІФАФ" відбулось урочисте вручення сертифікатів слухачам Івано-Франківського регіонального відділення "Школи футбольного арбітра".
Щодня в період з 5 по 16 квітня для майбутніх арбітрів відбувалось проведення теоретичних занять, на яких вони вивчали методичні матеріали, переглядали відео футбольних матчів і оцінювали дії досвідчених колег. Навчання відбувалось на повністю безкоштовній основі. Завершилось навчання тестуванням на знання Правил гри.
Вихованці школи отримають можливість працювати на регіональних турнірах, а згодом зможуть претендувати на проведення матчів вищого рівня змагань.
Загалом, сертифікати про успішне завершення навчання отримали 9 арбітрів: Роман Сапович, Василь Синогубик, Олександр Ольшанецький, Володимир Трач, Роман Микитюк, Ігор Лучак, Владислав Ткачук, Олександр Данилюк та Михайло Зварич.
Івано-Франківська обласна асоціація футболу щиро вітає арбітрів, які поповнили склад Комітету арбітрів, та бажає кар’єрного росту і легких матчів!
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b2.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b3.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b4.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b5.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b6.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b7.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b8.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b9.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b10.jpg)
![Школа футбольного арбітру](/images/news/2021/04/n23042021-2b11.jpg)