Новини :: Чемпіонат області

|

"УРАГАН" ЧЕРНІЇВ – ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ СЕЗОНУ 2020-2021!

УРАГАН ЧЕРНІЇВ – ЧЕМПІОН ОБЛАСТІ СЕЗОНУ 2020-2021!

30 травня відбувся 19-й тур чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед команд першої ліги.

Після перемоги у Долині над місцевим футбольним клубом "Нафтовик" з рахунком 2:0 футбольний клуб "Ураган" Черніїв достроково, за три тури до фінішу, став чемпіоном першої ліги сезону 2020-2021 років.

Івано-Франківська обласна асоціація футболу вітає керівництво, гравців, тренерський штаб і вболівальників футбольного клубу "Ураган" Черніїв із завоюванням титулу чемпіона області з футболу сезону 2020-2021 років!

Цей тріумф – закономірний результат кропіткої роботи, високої кваліфікації та професіоналізму тренерів і гравців команди, турботи президента клубу і потужної підтримки уболівальників.

Всі ви доклали чимало зусиль, проявивши волю і характер, які привели вас до високого результату. Сподіваємося, що цей стрімкий прорив стане запорукою подальших успіхів команди не тільки на обласній, але й на Всеукраїнській арені.


З турнірними таблицями, результатами та календарем чемпіонату Івано-Франківської області з футболу можна ознайомитися на сайті у відповідному підрозділі ЗМАГАННЯ – ЧЕМПІОНАТ ПЕРШОЇ ЛІГИ.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу