Новини :: Кубок регіонів УАФ
У 2022 році відновлюються змагання "Кубок регіонів УЄФА"
У зв'язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, в червні 2020 року Виконавчий комітет УЄФА, у засіданнях якого в режимі відеоконференції брав участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, скасував розіграш Кубка регіонів сезону 2020-2021.
Нагадаємо, що в Кубку регіонів УЄФА виступають аматорські команди (по одній від кожної європейської асоціації).
Після сезонної паузи УЄФА прийняло рішення відновити змагання, проведення яких заплановано на 2022-2023 роки в кілька етапів.
Спочатку на Всеукраїнському рівні аматорські збірні команди регіональних асоціацій футболу поборються за "Кубок регіонів УАФ". Змагання розпочнуться в 2022 році і скрадатимуться з трьох етапів: у квітні – 1-й відбірний етап, у травні – 2-й відбірний етап, у червні – фінал. Змагання проводитимуться у вигляді міні-турнірів на кожному етапі за системою з вибуванням.
Переможець Кубку регіонів УАФ отримає право представляти Україну в розіграші Кубку регіонів УЄФА сезону 2022-2023 років.
Учасників попереднього та проміжного раундів Кубку регіонів УЄФА 2022-2023 розбили на групи під час жеребкування, що відбулося в Ньйоні.
Участь у турнірі братимуть 36 європейських національних асоціацій. Мальта та Сан-Марино будуть представлені аматорськими збірними, а решта асоціацій виставлять команди, які пройдуть кваліфікацію на національному рівні. Представники 31-ї асоціації з найвищим коефіцієнтом у рейтингу Кубку регіонів почнуть боротьбу з проміжного раунду, інші п’ять команд посперечаються за вакантну путівку в попередньому раунді.
Матчі попереднього раунду будуть зіграні з 1 травня до 31 липня 2022 року. Терміни проміжного раунду – 15 серпня-9 грудня 2022 року. Вісім переможців проміжного раунду вийдуть у фінальну стадію, проведення якої заплановано на останні два тижні червня 2023 року.
Україна, яка перед жеребкуванням перебувала в другому кошику, у проміжному раунді зустрінеться з представниками Хорватії, Сербії та Мальти.
Кубок регіонів УЄФА-2022/2023
Попередній раунд
Група 1: Грузія, Казахстан, Естонія.
Група 2: Білорусь, Азербайджан.
П'ять команд змагатимуться на полі одного з учасників. Переможці обох груп зіграють у фіналі за місце в проміжному раунді.
Проміжний раунд
Група 1: Росія, Боснія і Герцеговина, Ізраїль, Шотландія.
Група 2: Польща, Словаччина, Латвія, Молдова.
Група 3: Туреччина, Португалія, Фінляндія, переможець попереднього раунду.
Група 4: Чехія, Північна Ірландія, Уельс, Швеція.
Група 5: Німеччина, Італія, Англія, Північна Македонія.
Група 6: Ірландія, Болгарія, Румунія, Сан-Марино.
Група 7: Іспанія, Угорщина, Швейцарія, Словенія.
Група 8: Хорватія, УКРАЇНА, Сербія, Мальта.
Переможці восьми груп проміжного раунду отримають путівки до фінального турніру. Господарі міні-турнірів будуть визначені пізніше.
Фото UEFA.com