Новини :: Кубок Підгір'я

|

12 березня на Івано-Франківщині стартує 27-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я"

12 березня на Івано-Франківщині стартує 27-й за ліком традиційний турнір з футболу Кубок Підгір'я

У період з 12 по 20 березня 2022 року в м. Івано-Франківську відбудеться 27-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я". Головна мета турніру – популяризація футболу в області та Україні, підготовка футбольних клубів (команд), арбітрів та асистентів арбітра з футболу до змагань у 2022 році.

Цього року на участь у турнірі подали заявки 12 команд області: "Ураган" Черніїв, "Благо-Юність" Верхня, ФК "Вільхівці", "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ, "Прикарпаття-Тепловик" Івано-Франківськ, "Карпати" Брошнів-Осада, "Нафтовик" Долина, "Варатик" Коломия, ФК "Калуш", "Прикарпаття" U-19 Івано-Франківськ, СДЮСШОР "Прикарпаття" U-17 Івано-Франківськ та ФК "Мостище".

Турнір планується проводити в період з 12 по 20 березня 2022 року. Матчі турніру планується проводити на стадіонах м. Івано-Франківська: "Хет-Трик Арені" (вул. Чорновола, 128) та спорткомлексу НФК "Ураган" (вул. Пасічна, 55). Нарада з представниками команд відбудеться 11 березня 2022 року о 16-ій годині в офісі обласної асоціації футболу (вул. Чорновола, 80).

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна асоціація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів "ІФАФ". Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Більш детальну інформацію можна знайти в Регламенті турніру, який розміщений на офіційному сайті "ІФАФ" в розділі ДОКУМЕНТИ => ТУРНІРИ і є офіційним викликом команд на змагання. Також Регламент можна завантажити за посиланням у кінці даної новини.

РЕГЛАМЕНТ про проведення 27-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я" 2022 року.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу