Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

Проєкт "ПОРУЧ" продовжує крокувати Івано-Франківщиною

Проєкт ПОРУЧ продовжує крокувати Івано-Франківщиною

У період з 9 по 18 червня в Івано-Франківську та сусідніх громадах відбулось 4 сесії проєкту психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом "ПОРУЧ". Зокрема, заходи відбулись в Галицькій та Лисецькій громадах, а також в с. Боднарів Калуської територіальної громади.

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – "ПОРУЧ", який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

У вказаних сесіях загалом взяли участь близько 120 дітей з різних куточків України, які через лихоліття війни в даний час опинились на Прикарпатті. Крім того, до занять були долучені місцеві діти, які позбавлені батьківського піклування. У Галицькій громаді до проєкту було залучено вихованців дитячих будинків зі Слов’янська та Костянтинівки Донецької області, а також Алчевська та Перевальська Луганської області. У селі Боднарів до занять долучились діти із Запорізької та Херсонської областей. Подібне представництво серед учасників "ПОРУЧ" було також в Лисці та Івано-Франківську.

Приємно відзначити і той факт, що до проєкту залучається все більше дівчат, які так само, як і хлопці, проявляють неабияку любов до футболу та завдяки проєкту знаходять нових друзів.

У заходах взяли участь діти абсолютно різної вікової категорії: від 2 до 16 років.

Після завершення сесій усі учасники залишились задоволеними безпосередньою участю в проєкті та виявили бажання повторно взяти участь у заході. Окрім того, їм було вручено спеціальні подарунки від організаторів.

У найближчому майбутньому проєкт "ПОРУЧ" і далі буде реалізовуватись в Івано-Франківську та області, а тому ми звертаємось до керівників громад, які бажають долучитись до реалізації даного проєкту, залишати свої заявки та пропозиції щодо проведення заходу на території відповідної громади.

Контактна особа: відповідальний працівник з питань захисту дітей від Громадської спілки "Івано-Франківська обласна асоціація футболу" – Васильків Микола Миколайович, +380663468217.

Проєкт ПОРУЧ в Івано-Франківській області
Проєкт ПОРУЧ в Івано-Франківській області
Проєкт ПОРУЧ в Івано-Франківській області
Проєкт ПОРУЧ в Івано-Франківській області
Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу