Новини :: Турніри

|

Відбулося жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ серед команд-учасниць обласних змагань з футболу

Відбулося жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ серед команд-учасниць обласних змагань з футболу

19 липня в офісі Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулося засідання Комітету з проведення змагань, на якому пройшла процедура жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку Збройних Сил України "Разом до перемоги". Ігри проводяться в рамках навчально-тренувального процесу серед команд-учасниць обласних змагань з футболу сезону 2021-2022 років.

Нагадуємо, на другому етапі змагань команди, які посіли І-ші та ІІ-гі місця у своїх групах на першому (груповому) етапі, складають пари 1/4 розіграшу і в подальшому змагатимуться за 1-8 місця. Команди, які посіли ІІІ-ті місця у своїх групах, зустрінуться в півфінальних матчах за 9-12 місця.

Команди, які посіли IV-ті місця в групах, припиняють участь у змаганнях та автоматично займають 13-14 місця за підсумками турніру.

З легкої руки президента футбольного клубу "Микуличин" Володимира Небелюка були визначені наступні пари другого етапу:1/2 фіналу – 9-12 місця

28 липня (четвер), 18:00, перші матчі

  • "Бескид" (Надвірна) – ФСК "Галич" (Галич)
  • МФК "Покуття" (Коломия) – "Карпати" (Кути) - матч не відбудеться у зв'язку з відмовою від участі в турнірі МФК "Покуття"

30 липня (субота), 18:00, матч-відповідь

  • "Карпати" (Кути) – МФК "Покуття" (Коломия) - матч не відбудеться у зв'язку з відмовою від участі в турнірі МФК "Покуття"

31 липня (неділя), 18:00, матч-відповідь

  • ФСК "Галич" (Галич) – "Бескид" (Надвірна)


1/4 фіналу – 1-8 місця

23 липня (субота), 18:00, перші матчі

  • "Ураган" (Черніїв) – "Гарда" (Калуш)
  • "Прикарпаття-Тепловик" (Івано-Франківськ) – "Благо-Юність" (Верхня)
  • "Прут" (Видинів) – "Микуличин" (Яремче)
  • "Прометей" (Матеївці) – "Вікторія-Хутровик" (Тисмениця)

30 липня (субота), 18:00, матчі-відповідіПереможці матчів 1/4 фіналу зустрінуться в матчах 1/2 фіналу і в подальшому змагатимуться за 1-4 місця. Команди, які зазнали поразки в матчах 1/4 фіналу, зустрінуться у півфінальних матчах за 5-8 місця.

Переможці півфінальних ігор зустрінуться в матчах за 1-2, 5-6, 9-10 місця відповідно. Команди, які зазнали поразки в півфінальних іграх, зустрінуться відповідно в матчах за 3-4, 7-8, 11-12 місця.

У чвертьфінальних та півфінальних матчах турніру переможець визначається за такими показниками:

– за найбільшою кількістю набраних очок у двох матчах;

– за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

– якщо обидві команди у двох матчах забили однакову кількість м’ячів, то після другого матчу призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, які виконуються у відповідності до вимог ФІФА.

У випадку нічийного результату у фінальному матчі, матчах за 3, 5, 7, 9 та 11 місця переможець визначається в серії 11-метрових ударів.

В усіх матчах другого етапу суперники визначаються шляхом жеребкування. Господар поля в першій грі, фінальному матчі та в матчах за 3, 5, 7, 9 і 11 місця визначається жеребкуванням. У матчах 1/4 розіграшу та півфінальних матчах команди зустрічаються двічі – вдома та на виїзді.

Жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ
Жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ
Жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ
Жеребкування другого етапу благодійних матчів на підтримку ЗСУ
Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу