Новини :: Новини ІФАФ та регіонів
Триває підготовка команд до весняної частини обласних змагань
![Триває підготовка команд до весняної частини обласних змагань](/images/news/2023/03/n06032023-2.jpg)
Незважаючи на військове вторгнення росії на територію України, обласний футбол продовжує жити. Закінчується пауза на зимове міжсезоння, команди поступово виходять з відпустки і розпочинають підготовку до поновлення обласних змагань.
Щоб відновити оптимальні кондиції та повернутися до хорошого функціонального стану, у посиленому режимі тренуються футболісти. Після стартових тренувань команди проводять контрольні спаринги.
Продовжує підготовку до другого кола чемпіонату області "Благо-Юність" Верхня. Здолав у серії контрольних матчів спочатку "Олімп" Татарів – 3:0, а потім черніївський "Ураган" – 4:2, 5 березня на стадіоні "Хет-Трик Арена" верхнянці відіграли ще один товариський поєдинок з учасником першості області командою "Ліцей-Вікторія". Підопічні Мотуза забили у ворота суперника п'ять м'ячів. Тричі у воротах опонентів розписався Турчанський, ще по голу забили новачки команди Федорів і Майовецький. У підсумку 5:0.
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b.jpg)
3 березня на базі СК Академії НФК "Ураган" гравці ФА "Прикарпаття" U-19 провели черговий контрольний матч під час міжсезоння. Їхнім суперником стала команда "Яструб" Поляниця.
Впродовж першої половини гри жодна із команд не зуміла забити. На перерву пішли з "сухою" нічиєю. У другому таймі лік голам відкрили господарі поля. М’яч у ворота суперника забів Олександр Дідух. Згодом гості зрівняли рахунок. Вирішальним моментом поєдинку став другий м’яч Дідуха. Підсумок гри – 2:1.
"У загальному досить жвава гра проти суперника, у складі якого вправні досвідчені виконавці. Суперник контролював гру через короткі і середні передачі, що ускладнювало нам гру при високому пресингу. Ми організувались у середній обороні, де дії наших гравців були більш успішними, менше простору для суперника, а більше можливостей для відбору і швидкої контратаки для нашої команди", – прокоментував поєдинок наставник ФА "Прикарпаття" U-19 Володимир Салій.
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b2.jpg)
3 березня на стадіоні "Довге-Арена" с. Довге відбувся спаринг "Карпат" з Болехова і болехівської команди "Крамниця пива". Незважаючи на вивіску товариської гри, на полі відбулося справжнє футбольне дербі. Гра, як і обіцяла, виявилася цікавою та надзвичайно насиченою на моменти. На полю було все – забиті голи, пенальті, втрачені нагоди, хороші та погані емоції. Це було драматичне та захопливе протистояння: багато боротьби та багато нервів. Матч цілком виправдав свої очікування, подарувавши хороший футбол із потужною інтригою, коли результат міг бути будь-яким – на користь обох команд. У підсумку – нічия 3:3.
"Ми провели дуже хорошу, продуктивну для нас товариську гру. Багато речей сподобалось і багато є над чим працювати. Але час ще є, продовжуємо готуватися до весняної частини футбольного сезону", – зауважив після гри головний тренер "Карпат" Олег Сосєнков.
Також післяматчевим коментарем поділився досвідчений лідер оборони команди Руслан Кузьо: "Грали проти сильного суперника. Результат у таких іграх не основне. Зіграли загалом непогано, але зробили дуже багато необов'язкових помилок. Ми масі винні у підсумковому результаті, десь не поталанило, десь були неуважними. Тренування зараз відбуваються з великими фізичними навантаженнями. Гра також для цього проводилась. Тож працюємо щоб бути повністю готовими до сезону".
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b3.jpg)
Продовжує підготовку до другого кола змагань ФК "Бурштин". 4 березня на стадіоні "Хет-Трик Арена" в Івано-Франківську відбулась товариська зустріч між командами "Гарда" Калуш та ФК "Бурштин". Матч завершився рахунком 3:2 на користь калушан. За бурштинців забивали Степан Жовнірик та Андрій Богуцький. Склад бурштинців на гру: Ковальчук, Жовнірик, Кашуба, Курдидик, Федунишин, Бандура, Федунь, Виноградов, Романів, Богуцький, Трінчак. Заміни: Мазур А., Гнип, Коренберг, Дикий, Татига, Лоус.
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b4.jpg)
Після зимової відпустки розпочав підготовку до весняної частини змагань сезону 2022-2023 років СК "Галич".
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b5.jpg)
Футболісти ФК "Вільхівці" також вийшли з відпустки та провели перші тренування. Команда Андрія Нестерука розпочала підготовку до другої половини сезону і вже 11 березня буде брати участь у розіграші традиційного передсезонного турніру "Кубок Підгір‘я".
![Підготовка команд](/images/news/2023/03/n06032023-2b6.jpg)
У Чернівцях проходить благодійний турнір на підтримку Збройних Сил України, у якому бере участь коломийський “Варатик”. У стартовому матчі на турнірі вихованці Юрія Островського поступилися одному з лідерів чемпіонату ААФУ “Колосу” з Полонного – 0:3, а у другому мінімально ФК "Волока" – 2:3. 5 березня "Варатик" здобув перші очки на турнірі. У матчі 3-го туру змагань коломияни розписали мирову з "Поділлям" U-19 Хмельницький – 1:1. Єдиний забитий м'яч у складі "Варатика" в активі Едуарда Ключка.