Новини :: Футзал

|

Результати жеребкування попереднього етапу розіграшу Кубка області з футзалу

Результати жеребкування попереднього етапу розіграшу Кубка області з футзалу

15 грудня в приміщенні офісу Івано-Франківської обласної асоціації футболу відбулося жеребкування попереднього етапу розіграшу Кубка області з футзалу сезону 2023-2024 років. Дана стадія змагань складається з одного матчу.

На даному етапі змагань у боротьбі зійшлися 7-м представників обласних змагань – "Галія" Івано-Франківськ, "Рух-Контіліум Груп" Івано-Франківськ, "Ураган-2 КФВ" Івано-Франківськ, "Варатик" Коломия, "Пробій" Городенка, "Ревера" Івано-Франківськ, "Вовки" Коломия та 5-ть представників районних змагань – МФК "Калуш", ФК "Мостище", "Вихор" Ямниця, "Сокіл-Prospect" Угринів та ФК "Тучапи".

Господарем поля на всіх етапах, крім стадії 1/2 фіналу, є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.

Якщо основний час матчу завершиться внічию, то буде призначена серія післяматчевих 6-метрових ударів згідно Правил гри у футзал. Додатковий час не передбачено.

До вашої уваги результати жеребкування попереднього етапу (першими вказані господарі поля):

МФК "Калуш" (Калуш) – "Рух-Контіліум Груп" (Івано-Франківськ)

ФК "Мостище" (Мостище) – "Вовки" (Коломия)

ФК "Тучапи" (Тучапи) – "Галія" (Івано-Франківськ)

"Вихор" (Ямниця) – "Ураган-2 КФВ" (Івано-Франківськ)

"Сокіл-Prospect" (Угринів) – "Ревера" (Івано-Франківськ)

"Пробій" (Городенка) – "Варатик" (Коломия)

Про дату та час проведення поєдинків даного етапу змагань буде повідомлено пізніше.

Переможці попереднього етапу вийдуть до 1/4 фіналу, де до них приєднаються учасники всеукраїнських аматорських змагань з футзалу сезону 2023-2024 років – "Фурнітура_Експрес24" Коломия та "Рибак-АСК" Ямниця.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу