Новини :: Комітет ветеранів

|

"Легіон" Майдан – переможець обласного турніру з міні-футболу серед команд ветеранів 1974 р.н. і старші

Легіон Майдан – переможець обласного турніру з міні-футболу серед команд ветеранів 1974 р.н. і старші

Турніри ветеранів футболу – це захоплюючі події, де колишні футболісти та любителі гри збираються, щоб продемонструвати свої навички та насолодитися змаганням. Це чудова можливість для спілкування, спортивного духу та здорового життя навіть в умовах воєнного стану.

Протягом двох тижнів на футбольних майданчиках зі штучним покриттям с. Делятин і м. Івано-Франківська відбувався турнір з міні-футболу серед ветеранських команд Івано-Франківської області 1974 року народження і старші (вікова категорія 50+).

Нагадуємо, турнір проводився з метою подальшого розвитку та популяризації ветеранського міні-футболу в області, виявлення переможця та призерів турніру.

Загальне керівництво змаганнями здійснювала Івано-Франківська обласна асоціація футболу. Безпосереднє проведення змагань покладалося на Комітет з проведення змагань, Комітет ветеранів, Комітет арбітрів "ІФАФ" та районні асоціації футболу.

Цього року участь у змаганні взяли п'ять ветеранських команд, які зіграли один з одним в одне коло, визначивши таким чином найсильнішого.

27 квітня на сучасному міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям Оздоровчо-відпочинкового комплексу "Інваспорт" обласного центру відбулися заключні поєдинки турніру, у яких найкращі команди ветеранів області і розіграли головний приз турніру.

20 квітня (субота), стадіон с. Делятин

ФК "Микуличин" – ФК "Надвірна" - 7:3

ФК "Коломия – "Легіон" Майдан - 1:6

ФК "Микуличин" – ФК "Старуня" - 2:1

ФК "Надвірна" – "Легіон" Майдан - 2:4

ФК "Старуня" – ФК "Коломия" - 4:3

27 квітня (субота), стадіон м. Івано-Франківськ

ФК "Микуличин" – "Легіон" Майдан - 1:5

ФК "Старуня" – ФК "Надвірна" - 7:2

ФК "Коломия" – ФК "Микуличин" - 4:3

ФК "Старуня" – "Легіон" Майдан - 1:1

ФК "Надвірна" – ФК "Коломия" - –:+

МКомандаІВНПР-МО
1 "Легіон" Майдан 4 3 1 0 16-5 10
2 ФК "Старуня" 4 2 1 1 13-8 7
3 ФК "Коломия" 4 2 0 2 8-13 6
4 ФК "Микуличин" 4 2 0 2 13-13 6
5 ФК "Надвірна" 4 0 0 4 7-18 0

Переможцем, у підсумку, стала команда "Легіон" Майдан, "срібло" – вибороли ветерани ФК "Старуня", "бронза" – дісталася ветеранам ФК "Коломия".

В урочистій церемонії нагородження команд-учасників турніру взяли участь голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим та голова Комітету ветеранського футболу "ІФАФ" Василь Луцький.

Переможцям вручили кубок, всім учасникам – грамоти, футбольний м'яч і вимпел "ІФАФ", футболісти і тренери отримали медалі відповідно за 1-3 місця. За допомогу в організації і проведенні турніру з міні-футболу ветеранів в Івано-Франківську було відзначено керівника спорткомплексу Василя Ковальчука.

"Івано-Франківська обласна асоціація футболу і надалі проводитиме змагання за участю ветеранів різних вікових категорій. Це наша історія, це історія рідного футбольного краю. Ми маємо її зберегти і звісно ж передати наступному поколінню. Категорія "50+" цінна для нас. Це люди, яким аплодували заповнені стадіони. Це люди, які роздавали автографи і вносили – кожен у свій час – цеглинку за цеглинкою в історію футболу Івано-Франківщини. І на їх історичній базі має будуватись нова історія футболу Прикарпатського краю", – звернувся до присутніх голова обласної асоціації футболу Тарас Клим.

Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Турнір ветеранів 50
Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу