Новини :: Турніри

|

У Солотвин завітала легенда українського футболу

28 квітня на стадіоні "Авангард" імені Михайла Міщука відбулась знакова подія для Солотвинської територіальної громади. У Солотвин завітав легендарний форвард київського "Динамо", володар "Золотого м'яча" 1986 року Ігор Бєланов.

З цієї нагоди був проведений футбольний турнір "Солотвинська Весна 2024" на призи Ігоря Бєланова, у якому взяли участь 18 команд. Однією з родзинок турніру стала можливість для його учасників на власні очі побачити досягнення-мрію будь-якого професіонального футболіста – "Золотий м’яч". Також юні футболісти та їхні батьки мали змогу зробити з трофеєм фото на згадку.

Славетний футболіст переконаний, що можливість побачити цей трофей на власні очі може стати потужним стимулом для малечі.

"Колись я був таким, як вони, і теж мріяв про найвищі футбольні вершини. І мій успішний приклад свідчить про те, що "Золотий м’яч" – досяжна мрія, головне – працювати над собою, любити футбол і, долаючи всі перешкоди, йти до своєї мети", – зазначив Ігор Бєланов.

На футбольному полі стадіону змагалися команди гімназій, ліцеїв та вихованці місцевої ДЮСШ. У підсумку, 1-е місце виборола Солотвинська ДЮСШ, яка за результатами змагань виграла всі 5-ть матчів та не пропустила жодного м'яча. Друге місце вибороли учні Раковецької гімназії, третє – учні Богрівської гімназії.

На майданчику зі штучним покриттям змагались діти спортивних шкіл 2013 року народження і молодші. За підсумками змагань серед спортивних шкіл 1-е місце вибороли вихованці ФК "Рух" Івано-Франківськ, другими фінішували юні футболісти ФК "Бого" Богородчани, 3-є місце посіли гравці Солотвинської ДЮСШ.

В урочистій церемонії нагородження команд-учасників турніру взяли участь голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим та перший заступник голови, виконавчий директор "ІФАФ" Василь Сікора. Керівники обласної асоціації футболу презентували командам футбольні м'ячі, надані Українською асоціацією футболу.

Всі учасники турніру були нагороджені кубками, грамотами, цінними призами, кращі гравці отримали індивідуальні призи. Також селищний голова Манолій Піцуряк відзначив подяками всіх, хто долучився до знакової події для Солотвинської громади.