В заключному матчі групи "А" футбольний клуб "Карпати" (Болехів) з мінімальним рахунком переміг долинський "Нафтовик". Завдяки цій перемозі болехівські футболісти випередили у турнірній таблиці своїх одноклубників з Брошніва.
Завтра в с.Братківці і с.Саджава в іграх 3-го туру команд групи "Б" турніру на "Кубок Підгір'я" визначаться суперники болехівських і брошнівських "Карпат". Теоретичні шанси на продовження боротьби за головний трофей в групі "Б" зберігають всі чотири команди.