Новини :: Кубок Підгір'я

|

Нарада з представниками футбольних клубів (команд) учасників 25-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я"

Нарада з представниками футбольних клубів (команд) учасників 25-го традиційного турніру з футболу Кубок Підгір'я

9 березня у конференц-залі "Фонтуш Бутік Готелю" відбулась нарада з представниками футбольних клубів (команд) учасників 25-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я". Як вже повідомлялося раніше матчі ювілейного за ліком турніру пройдуть у період з 10 по 20 березня на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-Трик Арена" у м. Івано-Франківську.

Цього року у змаганнях приймуть участь 12 команд: МФК "Прикарпаття" Івано-Франківськ, "Покуття" Коломия, ФК "Галич" Галич, "Нафтовик" Долина, "Колос Городенківщини" Городенка, "Карпати" Брошнів-Осада, "Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ, ФК "Битків" Битків, НФК "Бурштин" Бурштин, "Вихор" Ямниця, "Козацький Острів" Чорнолізці, "Ніка-Вовчинець" Івано-Франківськ.

Головна мета турніру "Кубок Підгір'я" – підготовка аматорських футбольних клубів (команд) до змагань з футболу у сезоні 2018 року, популяризація футболу в області та Україні, підготовка арбітрів та спостерігачів арбітражу з футболу до весняної частини змагань сезону 2017-2018 року.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ.

Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної федерації футболу.

На першому етапі команди змагаються в трьох групах (група "А" - 4 команди, група "Б" - 4 команди, група "В" - 4 команди) по коловій системі в одне коло. Місця команд у групах визначаються за найбільшою кількістю очок (за перемогу команді нараховується - 3 очки, за нічию - 1 очко, за поразку очки не нараховуються). У випадку однакової кількості очок у двох і більше команд переможець визначається за результатами особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами). Далі – враховується більша кількість перемог, краща різниця забитих та пропущених м’ячів, більша кількість забитих м’ячів, менша кількість порушень (попередження - 1 очко, вилучення - 3 очки). У випадку рівності всіх вищезгаданих показників, переможець визначається жеребкуванням.

На другому етапі команди, які посіли перші місця в групах та краща друга команда змагатимуться за 1-4 місця. Команди, які посіли другі місця в групах та дві кращі команди, які посіли треті місця змагатимуться за 5-8 місця. Решта команд змагатимуться за 9-12 місця.

У півфінальних іграх суперники визначаються жеребкуванням. У півфінальних іграх не можуть зустрітися між собою команди, які змагались в одній групі на першому етапі змагань. Переможці півфінальних ігор зустрінуться в матчах за 1-2, 5-6, 9-10 місця. Команди, які зазнали поразки в півфінальних іграх, зустрінуться в матчах за 3-4, 7-8, 11-12 місця. У випадку нічийного результату в основний час у півфінальних іграх, в матчі за 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 місця, для виявлення переможця призначається серія 11-метрових ударів, які виконуються у відповідності до Правил гри.

У рапорт арбітра вноситься прізвища 25-ти футболістів. Дозволяється заміна 11 гравців. Зворотні заміни не дозволяються. За вилучення гравця з поля, який отримав два попередження в одному матчі, або за позбавлення суперника очевидної можливості забити м’яч, гравець не дискваліфіковується та має право приймати участь у наступній грі. За вилучення гравця з поля за більш серйозне порушення, рішення щодо його дискваліфікації приймає Контрольно-дисциплінарний комітет ІФФФ.

Попередження для гравців упродовж турніру не накопичуються. Переходи гравців з команди в команду впродовж турніру не дозволяються. Дозаявка гравців дозволяється впродовж турніру і припиняється до перших півфінальних ігор.

Більш детальну інформацію можна знайти в Регламенті турніру, який розміщений на офіційному сайті ІФФФ в розділі ДОКУМЕНТИ -> ТУРНІРИ, та Додатку до Регламенту.

Пропонуємо вашій увазі Календар турніру "Кубок Підгір'я-2017", який також розміщений на офіційному сайті ІФФФ в розділі ДОКУМЕНТИ -> ТУРНІРИ.

Нарада турніру Кубок Підгір'я
Нарада турніру Кубок Підгір'я
Нарада турніру Кубок Підгір'я
Нарада турніру Кубок Підгір'я

Світлини фото-кореспондента ІФФФ Петра Белея

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу