Новини :: Новини ІФФФ та регіонів

|

Підсумки групового етапу турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні та з нагоди Дню створення Національної гвардії України

Підсумки групового етапу турніру пам’яті Героїв Небесної Сотні та з нагоди Дню створення Національної гвардії України

У неділю, 3 березня, на стадіонах с. Старий Лисець (Тисменицький район) та с. Тисменичани (Надвірнянський район) стартував 5-й за ліком традиційний турнір з футболу, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дню створення Національної гвардії України.

Група А. Результати ігор (с. Старий Лисець Тисменицького району):

"Бистриця" Старий Лисець – "Карпати" Старі Богородчани – 1:3

(автори голів: С.Бойко з пен. / В.Іванків з пен., І.Кривко, Н.Челепіс з пен.).

"Бистриця" Старий Лисець – ФК "Боднарів" – 4:2

(автори голів: С.Бойко-2 з пен., М.Пилипів, Д.Третяк / М.Рудяк, Л.Різничук).

"Карпати" Старі Богородчани – ФК "Боднарів" – 4:0

(автори голів: Ю.Сенич-2, Р.Загірняк, І.Яців з пен.).

МКоманда123 ІВНПР-МО
1 "Карпати" Старі Богородчани 3:1 4:0 4 2 2 0 7:1 6
2 "Бистриця" Старий Лисець 1:3 4:2 4 2 1 1 5:5 3
3 ФК "Боднарів" Боднарів 0:4 2:4 4 2 0 2 2:8 0

Група Б. Результати ігор (с. Тисменичани Надвірнянського району):

"Арсенал" Тисменичани – ФК "Крихівці" – 2:3

(автори голів: І.Пленюк, В.Іванців / О.Вікарюк-2, В.Кучера).

ФК "Сокіл" Чукалівка – ФК "Крихівці" – 1:1, пенальті 7:6

(автори голів: В.Бойчук / О.Вікарюк).

"Арсенал" Тисменичани – ФК "Сокіл" Чукалівка – 5:0

(автори голів: Н.Гречанюк-2, А.Глек, В.Іванців, І.Присяжнюк).

МКоманда123 ІВНПР-МО
1 ФК "Крихівці" Крихівці 3:2 1:1 п. 4 2 1 0 (1) 4:3 4
2 "Арсенал" Тисменичани 2:3 5:0 4 2 1 1 7:3 3
3 ФК "Сокіл" Чукалівка 1:1 п. 0:5 4 2 0 (1) 1 1:6 2

Примітка.

1. Тривалість матчів: два тайми по 30 хвилин.

2. Нарахування очок: за перемогу в серії пенальті – 2 очки, за поразку – 1 очко.

Бомбардири:

по 3 голи – Олег Вікарюк (ФК "Крихівці") і Степан Бойко ("Бистриця" Старий Лисець),

по 2 – Юрій Сенич ("Карпати" Старі Богородчани), Назар Гречанюк і Володимир Іванців (обидва – "Арсенал" Тисменичани).


ПЛЕЙ-ОФ. Перший раунд

с. Старий Лисець (09 березня, субота):

Матч №8 (14:30 год.):

"Бистриця" Старий Лисець – ФК "Сокіл" Чукалівка (обидві – Тисменицький р-н).

Матч №10 (16:00 год.): ФК "Крихівці" (Івано-Франківська МР) – переможець матчу №8.

с. Старі Богородчани (10 березня, неділя):

Матч №7 (12:00 год.):

"Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н) – ФК "Боднарів" (Калуський р-н).

Матч №9 (14:00 год.):

"Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н) – переможець матчу №7.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу