Новини :: Кубок області

|

Визначились пари стадії 1/4 фіналу Кубку області

12 березня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання Комітету з проведення змагань ІФФФ, на якому пройшла процедура жеребкування й були затверджені пари команд матчів стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області з футболу сезону 2018-2019 років.

Згідно Регламенту змагань ІФФФ суперники стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області визначались шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля ставала команда, яка отримувала непарний номер при жеребкуванні.

За допомогою президента ФК "Медик-Лісівник" (Солотвин) Манолія Васильовича Піцуряка були сформовані пари стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2018-2019 років.

Отже, 1 травня (середа) о 17:00 розпочнуться перші поєдинки наступних пар команд за право виходу у півфінал розіграшу обласного Кубка (першими вказані господарі ігор):

• "Вихор" (Ямниця) – "Нафтовик" (Долина)
  • ФК "Угорники" (Угорники) – ФК "Битків" (Битків)
  • НФК "Бурштин" (Бурштин) – "Бескид" (Надвірна)
  • "Карпати" (Галич) – "Карпати" (Брошнів-Осада)

Матчі-відповіді відбудуться на 8-9 травня, початок ігор о 17:00.

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що етап стадії 1/4 фіналу кубкового турніру складається з двох матчів (на своєму полі та полі суперника). Переможець визначається за наступними результатами:

1) за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

2) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

3) якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів у двох іграх, то до наступного етапу виходить команда, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

4) якщо обидві команди забили однакову кількість м’ячів на чужому полі, то після другої гри призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви);

5) якщо в додатковий час обидві команди забили однакову кількість м’ячів, то до наступного етапу виходить команда гостей, яка забила більше м’ячів на чужому полі;

6) якщо в додатковий час не було забито м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.