Новини :: Кубок Підгір'я

|

Запрошуємо футбольні клуби (команди) взяти участь в традиційному турнірі з футболу "Кубок Підгір'я"

Запрошуємо футбольні клуби (команди) взяти участь в традиційному турнірі з футболу Кубок Підгір'я

Івано-Франківська обласна асоціація футболу запрошує аматорські футбольні клуби (команди) України та області взяти участь у 27-му за ліком традиційному турнірі з футболу "Кубок Підгір'я.

Турнір буде проводитися по суботах і неділях у наступні дати: 6-7 березня, 13-14 березня та 20-21 березня 2021 року. Заявки від команд, бажаючих взяти участь у турнірі, приймаються до 5 березня 2021 року. Контактна інформація за посиланням – http://ifff.if.ua/federation/contacts. Нарада з представниками команд відбудеться 5 березня о 16:00 год. в офісі обласної асоціації футболу (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80).

Головна мета турніру "Кубок Підгір'я" – підготовка футбольних клубів (команд) до змагань з футболу у 2021 році, популяризація футболу в області та Україні, підготовка арбітрів та спостерігачів арбітражу з футболу до весняної частини змагань сезону 2020-2021 років.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна асоціація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФАФ.

Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Більш детальну інформацію можна знайти в Регламенті турніру, який розміщений на офіційному сайті ІФАФ в розділі ДОКУМЕНТИ і є офіційним викликом команд на змагання. Також Регламент можна завантажити за посиланням у кінці даної новини.

РЕГЛАМЕНТ про проведення 27-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я" 2021 року.


Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу