Новини :: Новини ІФАФ та регіонів
На теренах Коломийщини провели ЗСУ CUP на підтримку нашої армії
![На теренах Коломийщини провели ЗСУ CUP на підтримку нашої армії](/images/news/2022/04/n10042022-2.jpg)
Футбольна Україна продовжує підтримувати наші Збройні сили. 9 та 10 квітня в Королівці Коломийського району відбувся благодійний турнір з футболу, мета якого – зібрати 100 000 гривен на потреби Збройних сил України, а саме – коломийської 10 гірсько-штурмової бригади.
Ініціатором проведення турніру став "ФК ДОЗ" спільно з відомим українським тренером, уродженцем Королівки Романом Григорчуком і коломиянином, гравцем ПФК "Львів" Олександром Романчуком.
На відкритті турніру перший заступник голови Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим зауважив: "Хотів би подякувати організаторам. Зробили хороший турнір. Звичайно, зараз не до футболу. Але це розрядка, можливість пограти футболістам зі всієї області. Найголовніше – зібрані гроші для наших воїнів. Ми маємо жити і працювати далі, у нас дуже важлива робота: перемогти ворога і відбудувати свою країну."
Участь в турнірі взяли 32 команди, які на першому етапі були поділені на 8 груп. Вісімка кращих команд групового етапу за кубковою системою визначила переможця – ФК "Нижній Вербіж". Другим фінішував івано-франківський ФК SKY, третє місце у ФК "Автоплюс" Коломия.
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b2.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b3.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b4.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b5.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b6.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b7.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b8.jpg)
![Коломия ЗСУ CUP](/images/news/2022/04/n10042022b9.jpg)
Світлини прес-служби Коломийської районної асоціації футболу