Новини :: Новини ІФАФ та регіонів

|

У Галичі відбулися "Відкриті уроки футболу" в межах проєкту DRC та фундації "Захист прав дітей"

У Галичі відбулися Відкриті уроки футболу в межах проєкту DRC та фундації Захист прав дітей

12 липня в Галичі на стадіоні "Колос" у межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації "Захист прав дітей" "Відкриті уроки футболу" надали психосоціальну підтримку дітям внутрішньо переселених осіб та місцевим дітям, які постраждали від війни. Івано-Франківщина другою після Львівщини реалізувала даний соціальний проєкт.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова м. Галич Олег Кантор, координатор проєкту від Української асоціації футболу Євгеній Столітенко. Також у заході взяли участь перший заступник голови обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор обласної асоціації футболу Василь Сікора, координатор проєкту в м. Галич Богдан Максимчак.

Після урочистої частини стадіон був повністю переданий у розпорядження понад 80 дітлахів. Фестиваль розпочався з динамічної розминки, після якої інструктори проводили для дітей різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання та конкурси. Футбольне поле було розділене на 6-ть секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер з асистентом.

"Відкриті уроки футболу" включали також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків – мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.

Координатори проєкту Євгеній Столітенко та Богдан Максимчак разом з керівниками обласної асоціації футболу вручили командам-учасницям велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожній дитині – футболку, бейсболку, браслет, диплом проєкту, а також набори для малювання.

Івано-Франківська обласна асоціація футболу щиро вдячна всім, хто долучився до організації та проведення спортивного свята. У межах партнерського проєкту подібні футбольні заходи також відбудуться:

14 липня – Львівська обл., Буськ;

28 липня – Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Зруб-Комарівський;

30 липня – Івано-Франківська обл., Надвірна;

21 серпня – Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Панка.

Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу
Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу
Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу
Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу
Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу
Дитячий фестиваль Відкриті уроки футболу

Більше фото в розділі сайту ФОТОГАЛЕРЕЯ.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу