Новини :: Різне

|

Сто сороковий день героїчного спротиву України проти росії

Сто сороковий день героїчного спротиву України проти росії

Йде 140-й день повномасштабної війни проти росії. Війни, яка, на жаль, триває, яка не закінчилася. Нам ще потрібно битись і йти вперед, до перемоги.

Агресор спрямував фактично всі свої ресурси, щоб нас знищити. У російських регіонах відкрито говорять, що їхня так звана спецоперація є причиною для економічного падіння, зокрема, таких галузей, як будівництво, і багатьох інших. А також і причиною збідніння людей, яке може бути ще більшим, ніж у 1990-ті роки.

Зростання цін, знецінення доходів, руйнація всього того економічного потенціалу, який створений у росії з 2000-х, – окупантів це поки не зупиняє. Але колосальні витрати на війну їм все одно не допомагають. І не допоможуть.

Збройні Сили України стримують цей наступ. Кожен день, який наші захисники й захисниці відбивають у цих наступальних планів росії, зриваючи їх, є конкретним внеском у наближення головного дня. Бажаного дня, на який ми всі так чекаємо і за який боремося. Дня перемоги.

Можливо, комусь у деяких містах у тилу здається, що про війну можна забути. І стати безтурботним. Чи навіть недбалим. Але ні, це не так. Щодня гинуть українці за нашу незалежність. Щодня!

І кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні. Допомогти армії. Тим, чим можуть. Так, як можуть.П`ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ МИ ПЕРЕМОЖЕМО

Причина перша: ми є з України,

За нас стріляє кожна п’ядь землі.

Розчистимо, приберемо руїни

Ви ж проростете в житньому стеблі.


Причина друга: з нами Бог і правда!

Вдягають нас в сміливості броню!

Виборюючи нашим дітям завтра,

Ми знаємо, за що б’ємось в бою!


Причина третя: злість і біль, й зневага!

Вбиваючи ракетами міста,

Ви лиш вбиваєте останні краплі страха,

І пахне помстою загальна боротьба!


Четверта заховалась поміж вами,

ви – скормлені рашистськими грудьми,

народжені слухняними рабами,

ми – українськими і вільними людьми.


Причина п’ята, правда, не остання:

В нас кожен сам і всі тримають стрій!

Тож, вороги, прийміть наші вітання –

Сьогодні буде ваш останній бій.


(Ольга Добродій)Вічна слава всім, хто став на захист України! Вічна памʼять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу! Слава Україні!

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу