Новини :: Кубок Підгір'я

|

В березні на Івано-Франківщині пройде 26-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я"

В березні на Івано-Франківщині пройде 26-й за ліком традиційний турнір з футболу Кубок Підгір'я

Івано-Франківська обласна федерація футболу запрошує аматорські футбольні клуби (команди) України та області на 26-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я".

Турнір буде проводитися в період з 23 по 31 березня 2019 року. Нарада з представниками команд відбудеться 22 березня о 12-й годині в офісі обласної федерації футболу (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80).

Головна мета турніру "Кубок Підгір'я" – підготовка футбольних клубів (команд) до змагань з футболу у 2019 році, популяризація футболу в області та Україні, підготовка арбітрів та спостерігачів арбітражу з футболу до весняної частини змагань сезону 2018-2019 років.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ.

Матчі турніру проводитимуть арбітри Комітету арбітрів Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Більш детальну інформацію можна знайти в Регламенті турніру, який розміщений на офіційному сайті ІФФФ в розділі ДОКУМЕНТИ і є офіційним викликом команд на змагання. Також Регламент можна завантажити за посиланням у кінці даної новини.

РЕГЛАМЕНТ про проведення 26-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір'я" 2019 року.


Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу